fbpx

Основні функції підлогових конвекторів

Основні функції підлогових конвекторів

Принцип роботи конвектора полягає в тому, що він є найнижчою точкою кімнати. А оскільки холодне повітря важче за тепле, то воно завжди буде опускатися в корпус з мідно-алюмінієвим теплообмінником для обігріву. Тому основні функції підлогових конвекторів полягають саме обігріві приміщення, де він встановлений, а також відсікання холодного повітря.

Варто зазначити, що при його нагріванні створюється непомітний обдув вікна або стіни, перед якими монтується внутрішньопідлоговий конвектор. Тим самим прилад попереджає утворення конденсату і вологи. А оскільки єдиним видимим елементом конвектора є декоративна решітка, яка може бути виготовлена під будь-яке підлогове покриття, то прилад виконує ще й естетичну функцію. Для цього в нашому асортименті є декоративні решітки з дубу та алюмінію, які можуть бути пофарбовані.

Тож можна виокремити 5 основних функцій внутрішньопідлогових конвекторів:

 • обігрів приміщення;
 • поглинання холодного повітря від вікна або стіни;
 • рівномірне поширення теплого повітря;
 • попередження конденсату і вологи;
 • декоративний елемент інтер’єру.

  Саме завдяки технологічному поєднанню цих функцій підлогові конвектори найкраще пасують для обігріву приміщень із панорамними вікнами. Головне — правильно їх підібрати, враховуючи технічні параметри приміщення. Для підбору або консультації заповнюйте заявку нижче.

  МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

  ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ