fbpx

Міфи про підлогові конвектори

Міфи про підлогові конвектори

Ми часто стикаємо з упередженим ставленням до конвекторів з боку покупців, міфи про підлогові конвектори, на жаль, досить поширені. Сьогодні ми відповімо на найпоширеніші твердження, які можна знайти на просторах Інтернету.

1. Конвектори погано опалюють приміщення
Таке може статися при неправильному розрахунку необхідної теплової потужності. Тому вкрай важливо перед покупкою звернути увагу саме на правильно розраховану потужність відносно площі приміщення та додаткових факторів теплових втрат.

Також звертаємо вашу увагу на тому, що краще, навіть при коректних розрахунках, робити невеликий запас теплової потужності, аби конвектор міг ефективно виконувати свою роботи без зайвого навантаження на сам прилад.

2. Шумна робота вентилятора
Неправильний монтаж дійсно може давати вібрації, також багато що залежить і від самої конструкції вентилятора. Проте наші вентилятори розроблені таким чином, що вони працюють тихіше за комп’ютер чи ноутбук. Клієнти після тесту в офісі змінюють свою думку щодо цього пункту.

3. Ціна
Формування ціни включає в себе використання спеціальних технологій, якість матеріалів, можливість виготовлення приладу різних форм та розмірів, дизайн приладу та декоративних решіток, оснащення додатковою комплектацією тощо. Тому нічого дивного в тому, що діапазон цін на конвектори настільки широкий, – конвектор можна підібрати, виходячи з різних технічних потреб та фінансових можливостей.

Зрештою, ви завжди можете зателефонувати нам, написати у Вайбер або Телеграм, а також просто залишити заявку внизу сторінки. Ми відповімо на ваші запитання. Окрім цього, є можливість відвідати наш офіс та послухати наші вентилятори, які здатні потягатися з європейськими аналогами.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ