fbpx

Конвекція: природна чи примусова?

Конвекція природна чи примусова

Конвекція: природна чи примусова – це основна характеристика приладу, за якою діляться всі прилади конвекторного типу.

Якщо вам необхідний прилад, який буде в основному обігрівати ваше приміщення з площею вище середньої, і при цьому бути єдиним джерелом тепла, то ми пропонуємо розглядати конвектор, в якому встановлений тангенціальний вентилятор, тобто з примусовою конвекцією. Такі прилади, як правило, мають близько 2-2,5 разів більшу теплову потужність, ніж у аналогічного конвектора без вентилятора.

Підлогові конвектори, що працюють за принципом природної конвекції, тобто не посилені вентиляторами, як правило, встановлюють як додаткову теплову завісу від холодного повітря, яке накопичується біля скління. Такі конвектори можуть служити основним опаленням тільки в приміщеннях із невеликими площами, а також там, де потреба в теплі є незначною.

Варто звернути увагу, що на показник необхідної теплопродуктивності головним чином впливає площа приміщення. Тому щоб уникнути запотівання вікон рекомендується перекривати мінімум 70% від довжини віконного прорізу. Тож навіть якщо ви маєте намір використовувати конвектор винятково як теплову завісу, але при цьому висота вікна перевищує 3 метри, варто встановлювати конвектор з примусовою конвекцією, оскільки тепле повітря розсіюється і верхня частина вікна залишиться холодною.

У будь-якому випадку менеджер підбере підлоговий конвектор з урахуванням особливостей вашого приміщення.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ