fbpx

Для чого потрібен підлоговий конвектор?

Для чого потрібен підлоговий конвектор?

«Ми закатаємо все теплою підлогою. Нащо мені підлоговий конвектор?!»

Це фундаментальне запитання у нашій ніші, відповідь на яке досить проста. 

Теплі підлоги, як і конвектори, служать для опалення приміщень і можуть буть як основним, так і додатковим джерелом тепла. Але основна відмінність других полягає в тому, що саме підлогові конвектори здатні відсікти холодне повітря і запобігти утворенню конденсату на панорамних вікнах, тренд на які тільки зростає.

Хтось скаже, що можна посилити теплу підлогу під вікном. Можна. Проте це, по-перше, вже піднімає вартість такої системи, а по-друге, при великих вікнах їхньої потужності все одно недостатньо. У таких випадках ми рекомендуємо залишати теплу підлогу для основного обігріву і встановлювати конвектор для створення ефекту теплової завіси перед панорамними вікнами. 

Звичайно, нюансів безліч. Проте головне те, що тепла підлога і конвектор  – це різні системи опалення, які можуть доповнювати один одного, особливо на великих площах із панорамним вікнами.

Ми завжди раді надати вам консультацію щодо підбору, встановлення на експлуатації підлогових конвекторів. Для цього ви можете заповнити просту заявку нижче, зателефонувати нам або ж написати в Вайбері або Телеграмі.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ