fbpx

Інформація для дилерів

Компанія Fancoil-Ukraine запрошує Вас до взаємовигідної перспективної співпраці, ставши частиною молодої і амбітної команди професіоналів. Якщо ви прагнете знайти надійного партнера, збільшити прибуток, розширити асортимент, ввести в компанії новий напрямок або почати свій бізнес, ми будемо раді, допомогти Вам!

Ключові моменти роботи з нами:

Відкрита клієнтська політика

Ми цінуємо і поважаємо наших партнерів, тому ведемо відкриту клієнтську політику.

Інформаційна, технічна та рекламна підтримка

Ми підготуємо Ваших менеджерів до продажу нашої продукції, надамо рекламні матеріали і технічні консультації. Ми постійно розвиваємося і здійснюємо рекламу в мережі Інтернет по всіх регіонах України, залучаючи клієнтів до нашої продукції.

Якісна продукція

Якість продукції Fancoil підтверджено українськими та європейськими сертифікатами відповідності. Також ми єдиний український виробник, який має більше 50 патентів на прилади, що виготовляються, та їх модифікації. Ви можете бути впевнені в лояльності Ваших клієнтів по відношенню до продукції.

Експорт / імпорт

Якщо Ви зацікавлені в експорті / імпорті продукції для реалізації в країнах СНД і Європи, ми будемо раді допомогти Вам, в поставках на умовах FOB, FCA (Incoterms 2010).

Почати просто!

Стати представником може будь-яка юридична або фізична особа (СПД-ФО), що діє на території України. Початок роботи з нами не вимагає великих вкладень.

З повагою до Вас і Вашого бізнесу, Fancoil-Ukraine™!

Copyrigt ©2015 Fancoil