fbpx

Нестандартна продукція

Українська компанія Fancoil завжди піклується про своїх клієнтів. Тому, крім стандарту нашої продукції, ми передбачили багато варіанти незвичайних замовлень, які можуть Вам знадобитися.

Розміри
Часто трапляється, коли нашому клієнту не підходять звичайні розміри конвектора (ширина b – 230-380 мм, глибина h – 65-390 мм, довжина l – 1000-3000 мм). У такому випадку наші фахівці виїжджають до Вас на об’єкт, роблять виміри і потім виготовляють конвектор необхідних Вам розмірів.

Теплообмінники і тангенціальні вентилятори
За нашими стандартами конвектори комплектуються 1 мідно-алюмінієвим теплообмінником і 1 вентилятором на кожен метр погонний у конвекторах з примусовою конвекцією. Але їх кількість може бути більше.

Нестандартний внутрішньопідлоговий конвектор FancoilНестандартний внутрішньопідлоговий конвектор FancoilНестандартний внутрішньопідлоговий конвектор Fancoil

Форма

Наші клієнти часто звертаються з проханням виготовити внутрішньопідлогові конвектори незвичайної форми. Так, наприклад, ми робимо їх і кутовими, і радісних, і Z- і U-подібної форми.

Використання приточного повітря
Fanсоil™ виробляє також конвектори з використанням приточного повітря. У цього конвектора є патрубок на вулицю, через який повітря надходить до тангенціального вентилятора. З таким вентилятором Ви зможете використовувати свіже повітря з вулиці, а вбудований очисний фільтр зробить його чистим.

Вид вентилятора
У характеристиці конвекторів Fancoil™, Ви побачите, що в них встановлені тангенціальні вентилятори. Але є й інший вид, який ми використовуємо, – радіальні. Вони збирають повітря з теплообмінника, нагнітаючи його вгору, тоді як тангенціальні – просто збирають з підлоги холодне повітря і подають його до теплообмінника.

Якщо Вам необхідно правильне рішення у виборі виробника, то Вам варто звернути увагу на продукцію Fancoil™, тому що наші фахівці допоможуть Вам вибрати опалювальну систему відповідно до Ваших вимог та потреб.

Copyrigt ©2015 Fancoil