fbpx

Конвекція

У характеристиках моделей конвекторів Fancoil™ Ви напевно стикалися з таким поняттям, як конвекція.

Процес конвекції FancoilЯкщо говорити дуже просто, що конвекція – це теплопередача, основою якого є кругообіг повітряних потоків в приміщенні. Що це таке? – запитаєте Ви.

За законами фізики, холодне повітря знаходиться внизу. Нагріваючись, вого стає легшим і піднімається вгору, витісняючи вже остиглий і більш важке повітря назад донизу. І так відбувається постійно.

І тут слід згадати, що конвекція може бути природною і примусовою. Перший вид теплопередачі ґрунтується на тому, що круговорот повітря відбувається самостійно, а другий – за допомогою вбудованого вентилятора, який цей процес прискорює.

У модельному ряді Fanсоil™ є конвектори з природною і примусовою конвекцією. Якщо ж Ви обираєте прилад з вентилятором, то Ви виграєте на тому, що купуєте 2 в 1, адже вентилятор можна відключити, і конвектор тоді буде працювати на основі природної конвекції. Якщо виникають сумніви у виборі, наші фахівці компанії Fancoil допоможуть Вам вибрати потрібну модель, виходячи з технічних характеристик Вашого приміщення.

Copyrigt ©2015 Fancoil