fbpx

Комплектуючі

Теплообмінник Fancoil

Теплообмінник Fancoil

Основний елемент в конвекторі, оскільки є нагрівальним елементом. Може бути 1/2"(100х40 мм) або 3/4" (120х60 мм). Також модельний ряд передбачає більш потужні конвектори з різною кількістю теплообмінників: від 1 до 8 в одному конвекторі.

Вузол підключення для радіаторів

Вузол підключення

Вузли підключення серії 6007 призначені для установки в радіаторах з нижнім підключенням і міжосьовою відстанню 50 мм. Доступні кутова і прохідна форми. Робоча температура 120°C.
Номінальний тиск 1MPa.

Комплектр термостатичний для радіатороів Fancoil

Комплект термостатичний

Комплекти термостатичні серії Standard Mini призначені для монтажу на радіаторах центрального опалення. Перевага комплектів у тому, що є можливість заміни радіатора без необхідності спорожнення в інсталяції теплоносія. Термостатичний клапан разом з термостатичною головкою автоматично регулюють напрям води через радіатор для того, щоб підтримувати задану температуру в приміщенні.

Тангенціальний вентилятор для конвекторів Fancoil

Тангенціальний вентилятор

Тангенціальні вентилятори Fergas застосовуються найчастіше в фанкойлах, повітряних завісах, конвекторах. Серед переваг такого вентилятора: рівномірний плоский потік повітря, високий ККД (може досягати 65%), компактні розміри і низький рівень шуму.

Copyrigt ©2015 Fancoil