fbpx

Доставка та оплата

Доставка

Доставка замовлень по Україні здійснюється за допомогою транспортних агентств, оплата доставки при цьому здійснюється одержувачем. Ми використовуємо послуги служби доставки «Нова пошта». З її допомогою Ви можете отримати обрану продукцію Fancoil™ в будь-який зручний для Вас час і місце.

Якщо ж товар необхідно доставити по м.Києву, тоді наші співробітники оперативно його привезуть з 9:00 до 19:00 в будні дні. Доставка кур’єром по Києву здійснюється безкоштовно при замовленні на суму більше 10 000 грн.

Доставлений товар повинен бути перевірений Вами при отриманні (перевірка на цілісність і комплектність), про що говорить відмітка в талоні доставки про отриманому товарі. У разі, коли клієнт відмовляється виконувати вищезгадані умови, подальші претензії магазином не приймаються.

Ми доставимо замовлений Вами товар в той же день, якщо замовлення було зроблено до 12.00 поточного дня (при наявності товару на складі), і на наступний день, якщо замовлення було зроблено після 12.00. Доставка проводиться до під’їзду. Доставка великогабаритного товару узгоджується окремо.

Замовлення, зроблені до 16.00, ми відправляємо на наступний робочий день (при наявності товару на складі), доставка товару займає 1-3 дні в залежності від міста призначення. Після отримання замовлення ви повинні будете оглянути, перевірити комплектацію та цілісність товару в представництві транспортного агентства в вашому місті, після чого на місці оплатити доставку.

Способи оплати

Оплата товару здійснюється тільки за безготівковим розрахунком, як для фізичних так і для юридичних осіб.

Оплата здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення Ви отримаєте на електронну пошту рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається на місці (довіреність, копії довідки платника ПДВ).

Для фізичних осіб для отримання товару необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу.

Copyrigt ©2015 Fancoil