fbpx

Електричні конвектори

Модельний ряд приладів

  • FCF.Electric
  • FCF.Е

Побутова теплова завіса FCF.Electric

Побутова теплова завіса Fancoil

Загальна інформація

Програмування згідно з Вашими побажаннями і вимогами.
Можливість вибору потужності: 4/2/2/1 кВт.
Можливий старт при -40°С.
Габарити: ширина b = 115 мм; висота h = 175 мм; довжина l = 1000-3000 мм (на вимогу замовника можливе виготовлення конвектора нестандартної довжини з кроком 250 мм).

Внутрішньопідлоговий електричний конвектор FCF.E

Внутрішньопідлоговий електричний конвектор Fancoil

Загальна інформація

Програмування згідно з Вашими побажаннями і вимогами.
Можливість вибору потужності: 4/2/2/1 кВт.
Можливий старт при -40°С.
Габарити: ширина b = 300 мм; висота h = 120 мм; довжина l = 1000-3000 мм (на вимогу замовника можливе виготовлення конвектора нестандартної довжини з кроком 250 мм).

Електричні конвектори

Варто приділити увагу принципово іншому виду конвекторів компанії Fancoil –  електричним конвекторам.

Один з видів електроконвекторів, які пропонує Fancoil, – теплові завіси. Це спеціальні пристрої, які використовуються в будинках переважного комерційного призначення, щоб запобігти потраплянню всередину повітря і мікрочастинок зовні.

Монтуються над вікнами або біля входу в будівлю для недопущення проникнення холодного вуличного повітря в опалювальне приміщення, попутно обігріваючи невеликі його ділянки.

Теплова завіса Fаncoil™ складається з металевого корпусу, в якому поміщені тангенціальний вентилятор, що направляє тепловий потік, і 4 нагрівальних елемента по 1,5 кВт кожен. Автоматика, в залежності від вуличної температури, регулює кількість і час роботи нагрівальних елементів, підбираючи найбільш оптимальний режим нагріву. При цьому слід зауважити, що нагрівальні елементи вмикаються поступово, що позитивно позначається на стані електропроводки.

Теплові завіси можуть працювати в двох режимах: природному, при відкритті дверей, і примусовому, коли двері закриті. У першому випадку після налаштування конвектора прилад вмикається, реагуючи на зниження температури. Чим нижче температура, чим більше нагрівальних елементів приходять в дію. У примусовому ж режимі конвектор працює постійно, але не більше 8 годин.

Керувати приладом, який створює теплову завісу, дуже легко, завдяки органам управління і РК-дисплею, на який виводиться інформація про активну роботу нагрівальних елементів. Всі призначені для користувача настройки зберігаються в незалежній пам’яті.

Вибираючи опалювальні прилади української компанії Fancoil, Ви підтримуєте вітчизняного виробника, а натомість отримуєте ефективність, комфорт і стиль.

Copyrigt ©2015 Fancoil